Terapie zpomalením - Rituál, který péčuje o pleť, tělo i duši s přírodní kosmetikou Inlight

Konzultace a horký čaj. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem a krystaly. Masáž hlavy a trapéz – stimulace endorfinu. Hloubkové čištění pleti čistícím bio balzámem. Čistící maska s abrazivními částečkami a při jejím působení stimulace akupresurních bodů a aktivace lymfatických žláz. Ajurvédská masáž pleti, krku, dekoltu a hlavy. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Výživná masku a zároveň masáž rukou. Možnost barvení obočí. Aplikace závěrečné péče. Horký čaj a finální čas pro odpočinek.

Čas jen pro vás: 2 – 2,5 hodiny

Cena: 2 500 Kč

Zamilujte se do péče o pleť skrze dotek přírody...

Co se povídá...

Měla jsem tu čest být Míšinou klientkou, protože jsem dostala dvouhodinový rituál péče od svých dětí a manžela jako překvapení k narozeninám. Při prvních dotycích jsem byla malinko nedůvěřivá, ale čaj na uvítanou, klid ve studiu, pohoda a uklidňující energie z jejích rukou mě za chvíli dostala a přivedla téměř ke spánku. Je pravda, že jsem uronila i pár slziček, když Míša při ukončování rituálu hovořila o odpuštění… Ale to k tomu patří.. Odcházela jsem jako nový člověk, který v první moment nebyl schopný ani svůj zážitek popsat. Míšo, moc děkuji 🥰. Máte zlaté ruce ❤️. Škoda že jste tak daleko. Pokud budu mít příležitost, vrátím se… Ale Vám všem ostatním, kteří jste z okolí, její studio na 100% doporučuji …
Jana
U Míši jsem byla na více jak dvouhodinovém kosmetickém relaxačním ošetření. A řeknu vám, bylo to BOŽÍ! ❤ Ten pocit, když se o vás celé 2 hodiny někdo stará a dělá to opravdu s láskou a energií, je prostě k nezaplacení. Navíc Míša používá non-toxic kosmetiku, s čímž jsem se ještě jinde nesetkala. Jsem šťastná, že mužů být Tvou klientkou.
Míša
Přijít za Míšou do salónu bylo jako vstoupit do pohádky, o které jsem vždycky snila. Najednou neexistuje nic než já a ruce, co mě dlouhé minuty hladí a rozmazlujou těma nejvybranějšíma elixírama krásy. Po chvíli se začínám rozpouštět a odevzdávat. Míša je tak jemná a vnímavá. A já se jenom nechávám unášet. Na všechno je dost času a po tý občerstvující lázni doteků a vůní se cítím jako opravdová královna.
Maruška
Úžasná péče od úžasné ženy. Nikdy předtím jsem nic podobného nezažila. Je pro mě těžké vypnout myšlenky a opravdu relaxovat a u Míši se mi to povedlo! 🥰 Také jsem hned koupila poukázku své mamince, protože tuhle péči si zaslouží snad každá žena. Děkuju Míšo! 💋
Klára